Szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP realizowane jednoetapowo

Szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP realizowane jednoetapowo

W dniu 8 listopada 2015 roku po miesięcznych zmaganiach zakończyło się szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP realizowane jednoetapowo, które zostało zorganizowane i przeprowadzone przez Państwową Straż Pożarną w Tarnowie. Z naszej jednostki wzięło w nim udział czterech druhów. Wśród nich są dwie druhny: Justyna Bąk, Justyna Opałka oraz druhowie: Szymon Niziołek i Dominik Załęski. Szczególne słowa uznania dla dziewczyn za determinację w dążeniu do tego celu oraz chęć dalszego czynnego udziału w działaniach ratowniczych OSP Olszyny. To pierwszy taki przypadek w historii naszej jednostki. Wszystkim serdecznie gratulujemy ukończenia kursu i życzymy przede wszystkim bezpiecznych wyjazdów i powrotów z akcji oraz samych sukcesów w dalszej działalności pod patronatem OSP.