Wypadek drogowy w Olszynach

Wypadek drogowy w Olszynach

W niedzielne popołudnie o godz. 14.21 jednostka została zaalarmowana do wypadku drogowego w Olszynach. Na miejscu zastano samochód osobowy leżący w rowie. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad tym pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzając w przepust na wjeździe do posesji a następnie dachował w rowie. Strażacy zabezpieczyli teren i kierowali ruchem drogowym a służby medyczne zabrały poszkodowanego kierowcę do szpitala, któremu wydostać się z samochodu pomogli naoczni świadkowie zdarzenia. Samochód został zabezpieczony przed wyciekiem płynów eksploatacyjnych poprzez przewrócenie na koła i przekazany służbom Policji do dalszych czynności wyjaśniających. W działaniach brał udział również zastęp PSP z posterunku w Siedliskach. Zakończenie działań godz. 15.28.