Wypadek drogowy Rzepiennik Biskupi – Olszyny

Wypadek drogowy Rzepiennik Biskupi – Olszyny

Dnia 7 sierpnia 2017 roku r, kilkanaście minut po północy o godz. 0.15 jednostka nasza została zaalarmowana do wypadku drogowego na terenie w Rzepiennika Biskupiego przy granicy z Olszynami. Na miejscu zastano samochód osobowy przewrócony na bok, który znajdował się poza pasem drogi. Z informacji uzyskanej na miejscu zdarzenia wynikało że samochodem jechało 5 osób. Będący już na miejscu zespół ratownictwa medycznego udzielał poszkodowanym pomocy medycznej. Przybyli na miejsce strażacy udzielili jednemu poszkodowanemu pomocy przedmedycznej i przekazali w ręce kolejnego zespołu medycznego, który w szybkim czasie przybył na miejsce. Strażacy zabezpieczyli samochód poprzez wykonanie niezbędnych czynności oraz prowadzili działania polegające na kierowaniu ruchem. Na miejscu były również służby Policji, które prowadziły czynności wyjaśniające.

W działaniach brał udział również zastęp PSP z posterunku w Siedliskach oraz OSP Rzepiennik Strzyżewski. Zakończenie działań godz. 1.40.