Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Olszynach

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Olszynach

W sobotę 29 czerwca 2013 roku na stadionie w Olszynach odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze Drużyn Młodzieżowych oraz seniorów. Organizatorem zawodów był Zarząd Gminny ZOSP RP przy udziale przedstawiciela Komendy Powiatowej PSP. W zawodach udział wzięły Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Żeńskie z Olszyn i Rzepiennika Strzyżewskiego, Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Męskie z Olszyn i Rzepiennika Strzyżewskiego. W grupie seniorów drużyny z Olszyn, Turzy, Rzepiennika Strzyżewskiego, Rzepiennika Suchego i Rzepiennika Biskupiego. Dodatkowo poza eliminacjami wystartowała drużyna mieszana seniorów z OSP Olszyny składająca się z dziewczyn i chłopców w wieku 16-18 lat.

Kategorie młodzieżowe:
Dziewczęta
I miejsce – MDP Żeńska OSP Olszyny
II miejsce – MDP Żeńska Rzepiennik Strzyżewski
Chłopcy
I miejsce – MDP Męska OSP Olszyny
II miejsce – MDP Męska Rzepiennik Strzyżewski
Seniorzy:
I miejsce – OSP Rzepiennik Strzyżewski
II miejsce – OSP Olszyny
III miejsce – OSP Turza
IV miejsce – OSP Rzepiennik Suchy
V miejsce – OSP Rzepiennik Biskupi

Drużyna mieszana OSP Olszyny uzyskała wynik pozwalający zająć IV miejsce w ogólnej klasyfikacji seniorów. Zawody zostały przeprowadzone w przyjaznej, sportowej atmosferze. Zwycięzcy otrzymali puchary i medale a dla wszystkich uczestników przekazano od organizatora gorące podziękowania za udział. Organizatorzy przygotowali dla zawodników i zaproszonych gości pieczone kiełbaski i napoje chłodzące.