Gminne zawody sportowo-pożarnicze

W niedzielę 28 czerwca 2015 roku na stadionie w Rzepienniku Strzyżewskim odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze Drużyn Młodzieżowych.

W początkowej wersji miały się również odbyć zawody dla drużyn seniorów, ale w trakcie przygotowań został ogłoszony alarm i jednostki będące w dyspozycji zostały zadysponowane do pożaru budynku gospodarczego w Rzepienniku Strzyżewskim. Zawody jednak się odbyły, ale tylko dla drużyn młodzieżowych.

Organizatorem zawodów był Zarząd Gminny ZOSP RP przy udziale przedstawiciela Komendy Powiatowej PSP. W zawodach udział wzięły Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Żeńskie z Olszyn i Rzepiennika Strzyżewskiego oraz Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Męskie z Olszyn i Rzepiennika Strzyżewskiego.

 

Kategorie młodzieżowe:

Dziewczęta

I miejsce – MDP Żeńska OSP Rzepiennik Strzyżewski

II miejsce – MDP Żeńska OSP Olszyny

Chłopcy

I miejsce – MDP Męska OSP Olszyny

II miejsce –MDP Męska OSP Rzepiennik Strzyżewski

Zawody zostały przeprowadzone w przyjaznej, sportowej atmosferze. Zwycięzcy otrzymali puchary i medale. Organizatorzy przygotowali dla zawodników i zaproszonych gości pieczone kiełbaski i napoje chłodzące.

Zdjęcia z zawodów można znaleźć tutaj.