Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze 2023

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze 2023

Niepowtarzalna i pełnia emocji niedziela już za nami!
Z dumą ogłaszamy, że nasza jednostka w tegorocznych Gminnych Zawodach Sportowo – Pożarniczych ‍ , które odbyły się 4 czerwca 2023 r. w Rzepienniku Strzyżewskim odniosła historyczny sukces, wygrywając we wszystkich poniższych kategoriach:
– MDP Dziewczęta – I miejsce
– MDP Chłopcy- I miejsce
– Drużyna Kobieca – I miejsce
– Seniorzy – I miejsce dzieląc najwyższe podium z seniorami z OSP Turza – gratulujemy !
Radość ze zwycięstwa jest ogromna, gdyż zbiegło się to z obchodzonym kilka dni wcześniej jubileuszem 75-lecia powstania naszej jednostki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom ogromnej determinacji i wspaniałej walki. Szczególne słowa uznania pozostawiamy, dla naszych najmłodszych, gdyż był to ich debiut w tego typu zawodach.
Zapraszamy do fotorelacji z naszej strony FB:
https://www.facebook.com/OSPOlszyny522/posts/pfbid02W17MV9hCZ6hxE1ebggP1UPYjyjxX2tHcCPm7bDukhmSJYY1DSGznHmvEDr2abU76l