75-lecie naszej jednostki

75-lecie naszej jednostki

28 maj 2023 roku złotymi literami zapisze się w historii i pamięci druhów OSP Olszyny. W słoneczny niedzielny dzień odbyła się uroczystość 75-lecia naszej jednostki połączona z poświęceniem oraz przekazaniem nowo zmodernizowanego samochodu ratowniczo -gaśniczego , a także uhonorowaniem jednostki złotym medalem za wieloletnie zasługi dla pożarnictwa
Pragniemy podziękować wszystkim obecnym oraz wspierającym naszą organizację – tak duża ilość życzeń oraz dobrych słów jest dla nas nieoceniona. Szczególnie dziękujemy Panu Kazimierzowi Koprowskiemu Prezesowi Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz Panu Wójtowi Gminy Rzepiennik Strzyżewski Markowi Karasiowi, wspólnie z Radą Gminy za sfinansowanie modernizacji naszego samochodu Star 266. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii z wydarzenia.
Za zdjęcia dziękujemy Waldemarowi Czado oraz druhnie Weronice, na zdjęcia zapraszamy na naszą stronę FB: