Gminne zawody sportowo-pożarnicze 2019

W niedzielę 07 lipca 2019 roku na stadionie w Rzepienniku Strzyżewskim odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze Drużyn Młodzieżowych oraz seniorów.

Organizatorem zawodów był Zarząd Gminny ZOSP RP przy udziale przedstawiciela Komendy Powiatowej PSP. W zawodach udział wzięły Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Żeńskie i Męskie z Olszyn oraz Rzepiennika Strzyżewskiego. Drużyny seniorów reprezentowały jednostki OSP Olszyny, OSP Rzepiennik Strzyżewski, OSP Turza, OSP Rzepiennik Suchy. Drużyny kobiece seniorek zostały wystawione przez jednostkę OSP Olszyny oraz jednostkę OSP Rzepiennik Strzyżewski.

Kategorie młodzieżowe:

I miejsce – MDP Żeńska OSP Rzepiennik Strzyżewski

II miejsce – MDP Żeńska OSP Olszyny

I miejsce – MDP Męska OSP Rzepiennik Strzyżewski

Kategoria seniorów:

I miejsce – OSP Rzepiennik Strzyżewski

II miejsce – OSP Turza

III miejsce – OSP Olszyny

IV miejsce – OSP Rzepiennik Suchy

Kategoria drużyny kobiece:

I miejsce – OSP Rzepiennik Strzyżewski

II miejsce – OSP Olszyny

Zwycięzcy otrzymali puchary i medale. Organizatorzy przygotowali dla zawodników i zaproszonych gości pieczone kiełbaski oraz napoje chłodzące.