Gminne zawody sportowo-pożarnicze 2017

Gminne zawody sportowo-pożarnicze 2017

W sobotę 24 czerwca 2017 roku na stadionie w Rzepienniku Strzyżewskim odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze Drużyn Młodzieżowych oraz seniorów.

Organizatorem zawodów był Zarząd Gminny ZOSP RP przy udziale przedstawiciela Komendy Powiatowej PSP. W zawodach udział wzięły Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Żeńskie i Męskie z Olszyn i Rzepiennika Strzyżewskiego, drużyny seniorów z jednostek OSP Olszyny, OSP Rzepiennik Strzyżewski, OSP Turza, OSP Rzepiennik Biskupi i OSP Rzepiennik Suchy oraz po raz pierwszy drużyna kobieca z OSP Olszyny.

Kategorie młodzieżowe:

Dziewczęta

I miejsce – MDP Żeńska OSP Rzepiennik Strzyżewski

II miejsce – MDP Żeńska OSP Olszyny

Chłopcy

I miejsce – MDP Męska OSP Rzepiennik Strzyżewski

II miejsce –MDP Męska OSP Olszyny

Kategoria seniorów:

I miejsce – OSP Rzepiennik Strzyżewski

II miejsce – OSP Turza

III miejsce – OSP Rzepiennik Suchy

W tym roku drużyna seniorów z Olszyn zajęła IV miejsce.

Na szczególną uwagę i uznanie zasługuje występ kobiecej drużyny z OSP Olszyny, która pokazała pełen profesjonalizm i uzyskała bardzo dobre wyniki.

Zawody zostały przeprowadzone w przyjaznej, sportowej atmosferze. Zwycięzcy otrzymali puchary i medale. Organizatorzy przygotowali dla zawodników i zaproszonych gości pieczone kiełbaski i napoje chłodzące.

Dodatkowe zdjęcia z zawodów można znaleźć tutaj.