Gminne zawody sportowo-pożarnicze 2016

W niedzielę 25 czerwca 2016roku na stadionie w Rzepienniku Strzyżewskim odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze Drużyn Młodzieżowych oraz seniorów.

Organizatorem zawodów był Zarząd Gminny ZOSP RP przy udziale przedstawiciela Komendy Powiatowej PSP. W zawodach udział wzięły Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Żeńskie z Olszyn i Rzepiennika Strzyżewskiego, Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Męskie z Olszyn i Rzepiennika Strzyżewskiego oraz drużyny seniorów z jednostek OSP Olszyny, Rzepiennik Strzyżewski, Turza, Rzepiennik Biskupi i Rzepiennik Suchy.

Kategorie młodzieżowe:

Dziewczęta

I miejsce – MDP Żeńska OSP Rzepiennik Strzyżewski

II miejsce – MDP Żeńska OSP Olszyny

Chłopcy

I miejsce – MDP Męska OSP Rzepiennik Strzyżewski

II miejsce –MDP Męska OSP Olszyny

Kategoria seniorów:

I miejsce – OSP Rzepiennik Strzyżewski

II miejsce – OSP Turza

II miejsce – OSP Olszyny

Zawody zostały przeprowadzone w przyjaznej, sportowej atmosferze. Zwycięzcy otrzymali puchary i medale. Organizatorzy przygotowali dla zawodników i zaproszonych gości pieczone kiełbaski i napoje chłodzące.

Zdjęcia z zawodów można znaleźć tutaj.