Ćwiczenia z zakresu ratownictwa medycznego wspólnie z SKN 360J

Ćwiczenia z zakresu ratownictwa medycznego wspólnie z SKN 360J

W sobotę 09.07.2022 w miejscowości Olszyny przeprowadzone zostały wspólnie ze Studenckim Kołem Naukowym 360J ćwiczenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy medycznej. 🚑🚒Zadania miały charakter warsztatów symulowanych wymagających pełnej współpracy pielęgniarek ze strażakami.🧯💉 Poza głównymi założeniami związanymi z ratowaniem życia ludzkiego ćwiczono również element łączności radiowej pomiędzy załogami ZRM i strażakami poprzez stanowiska kierowania poszczególnych służb.📞 Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia ćwiczeń szczególnie: opiekunowi SKN 360J Marcinowi Góreckiemu instruktorom Bartkowi Czyżowi oraz Łukaszowi Chaberowi, a także naczelnikowi OSP Markowi Bąkowi. Dziękujemy również studentkom i studentom pielęgniarstwa z Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie za inicjatywę i zorganizowanie tych działań, a także wszystkim uczestnikom, którzy podczas pięciogodzinnych zmagań byli w pełni zaangażowani i dzielnie ćwiczyli w trudnych warunkach. 👏

Zapraszamy na nasz FB, do obejrzenia galerii zdjęć

https://www.facebook.com/OSPOlszyny522/photos/pcb.5832066293474937/5832062936808606/