Kolejny specjalistyczny sprzęt w OSP OLSZYNY

Kolejny specjalistyczny sprzęt w OSP OLSZYNY

W dniu 25.06.2020 w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie miało miejsce przekazanie sprzętu do realizacji zadań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem skutków epidemii koronawirusa.

Nasza jednostka również otrzymała taki zestaw sprzętowy składający się z opryskiwacza spalinowego marki STIHL, 4 szt. kombinezonów ochronnych, 4 szt. półmasek ochronnych typu FFP2, 50 par rękawiczek ochronnych, 4 szt. gogli ochronnych, 5 kg. środka wirusobójczego oraz 1l oleju silnikowego.

Więcej informacji:

https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/6079,kolejny-specjalistyczny-sprzet-przekazano-jednostkom-osp-z-terenu-powiatu-tarnowskiego?fbclid=IwAR30vSOyB-uv_3a5qF_1CInTxvOt44Ehcq1bS0_kWemgn9D9PMWPczwCkRU