Wypadek drogowy w Olszynach

Dnia 19 grudnia 2017 roku w godzinach południowych jednostka nasza została zaalarmowana do wypadku drogowego w Olszynach. Na skrzyżowaniu drogi powiatowej z drogą gminną doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Strażacy po przybyciu na miejsce podjęli czynności pomocy osobom poszkodowanym, które wcześniej same opuściły pojazdy, zabezpieczyli  miejsce zdarzenia oraz prowadzili działania polegające na kierowaniu ruchem. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego udzielił poszkodowanym pomocy medycznej, po czym jedna osoba została zabrana do szpitala. Na miejscu były również służby Policji, które prowadziły czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.

W działaniach brał udział również zastęp PSP z posterunku w Siedliskach oraz OSP Rzepiennik Strzyżewski. Zakończenie działań godz. 14.11.