Wypadek drogowy w Olszynach

Wypadek drogowy w Olszynach

Głos syreny zaalarmował strażaków do wypadku drogowego w miejscowości Olszyny.

Z nieznanych przyczyn kierowca samochodu osobowego jadąc drogą powiatową przez Olszyny w rejonie skrzyżowania w centrum miejscowości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Strażacy musieli wydostać kierowcę z pojazdu, który zawisł nad skarpą. Po udzieleniu pierwszej pomocy medycznej kierowca został przekazany zespołowi ratowniczemu Pogotowia Ratunkowego. Po zakończeniu czynności ustalających przebieg zdarzenia przez Policję, samochód został wyciągnięty ze skarpy i odholowany w bezpieczne miejsce. W akcji brały udział jednostki: OSP Olszyny, OSP Rzepiennik Strzyżewski oraz zastęp Państwowej Straży Pożarnej. Działania zakończono przyjazdem do remizy o godz. 22.15.