Dachowanie samochodu w Olszynach

W piątek wieczorem o godz. 19.40 jednostka OSP Olszyny została zaalarmowana do wypadku drogowego w miejscowości Olszyny. Na miejscu zdarzenia w rowie był przewrócony na dach samochód osobowy. Okazało się, że w wypadku tym brał również udział rowerzysta. Strażacy po przybyciu na miejsce zabezpieczyli oraz oświetlili miejsce zdarzenia a służby medyczne i Policja podejmowały czynności udzielenia pomocy medycznej i ustalania przyczyn wypadku. Po zakończeniu tych czynności samochód został wyciągnięty z rowu, przewrócony na koła i przygotowany do zabrania przez pomoc drogową. W akcji brały udział jednostki: OSP Olszyny, OSP Żurowa oraz zastęp Państwowej Straży Pożarnej. Działania zakończono przyjazdem do remizy o godz. 20.50.